Psühholoogid erinevalt psühhiaatritest ei kasuta oma klientide ravimisel medikamente. Ja nad ei saagi seda teha, kuna nad ei ole arstid. Psühholoogid toetuvad inimeste probleemide mõistmisel ja käsitlemisel laialt levinud ja teaduslike uurimistöödega põhjendatud psühholoogilistele teooriatele. Nende teooriate alusel on välja töötatud erisugused psühhoteraapia meetodid, igaüks omaenda seletusprintsiipide, mõistestiku ja töömeetoditega. Eestis on ametliku tunnustuse võitnud seni psühhoanalüütiline psühhoteraapia (mõnikord nimetatakse seda ka psühhodünaamiliseks psühhoteraapiaks), kognitiiv-käitumuslik psühhoteraapia ja perekonnapsühhoteraapia (laiemalt võiks seda nimetada ka süsteemseks psühhoteraapiaks, kuna seda meetodit saab kasutada mitte ainult perekondade puhul, vaid ka individuaalses töös, paaritöös või ükskõik millise, kas loomuliku või ajutise koosluse (näiteks töögrupi), puhul).
Meie psühholoogid on saanud põhjaliku koolituse süsteemses psühhoteraapias ja K. Küünarpuu lisaks ka psühhodünaamilises psühhoteraapias.

Meie psühholoogid pakuvad klientidele individuaalset, paari- ja perekonnapsühhoteraapiat, teevad isiksuse uuringuid (kasutades maailmas kõige levinumaid isiksuseteste, näiteks MMPI-2 jms.) ja patopsühholoogilisi uuringuid.

Vastuvõtule tuleks registreeruda selle psühholoogi telefonil, kelle juurde Te soovite minna.

Katrin

Küünarpuu

psühholoog

individuaalne, paari-, pere- ja rühmateraapia

56 642 592

Harri

Küünarpuu

psühholoog

individuaalne, paari-, pere- ja rühmateraapia

56 496 884

Meelis

Sütt

psühholoog

individuaalne, paari- ja seksuaalteraapia

56 495 671